Fotokopie akt


Potrzebujesz fotokopię akt, z drugiego końca Polski, a Ty nie znasz nikogo, kto mógłby je wykonać? A może dokumenty z końca miasta są potrzebne na cito, a Ty nie masz aktualnie czasu, aby przedzierać się przez korki w godzinach szczytu.
Postanowiliśmy rozwiązać Twój problem! Teraz to stanie się Twoim najmniejszym zmartwieniem.  

Masz wolny czas, który chciałbyś spieniężyć? Pomóż swoim branżowym kolegom i wykonaj fotokopię akt w okolicznym sądzie. Bądź na bieżąco z ogłoszeniami wypatrując tych kierowanych w Twoim mieście lub województwie.  

Wystarczy, że dodasz ogłoszenie na Jobforlawyer.
Ogłoszenie fotokopii
razem z założeniem konta zajmuje tylko 4 minuty- sprawdź sam!
Nasz portal oprócz ogłoszeń związanych z fotokopiami pomaga w nawiązaniu kontaktów dotyczących zastępstw procesowych, odwieź tę podstronę koniecznie.


Fotokopia w myśl art. 308 § 1 k.p.c. Zasadniczo w ogóle nie różni się od kserokopii – jest to ten sam rodzaj dowodu wykonany tą samą metodą. Obie kopie dokumentów mają tę samą wartość dowodową. Sposób uzyskania odpisu jest jedyną cechą odróżniającą kserokopie od fotokopii – w semantyce słów możemy dostrzec różnice między sposobami sporządzenia kopii. Ze względu na rozwiniętą technologię, fotokopia jest coraz bardziej popularna, a jej przekazanie jest znacznie prostsze i szybsze niż wysłanie kserokopii akt pocztą tradycyjną.

Jednak aby fotokopia została uznana za wiarygodną, niezbędne jest oświadczenie o istnieniu oryginalnego dokumentu, na którego podstawie została sporządzona fotokopia. Konieczne jest posiadanie podpisu urzędnika, który gwarantuje zgodność obu dokumentów.


Zakładam
konto


Zarejestruj się