Substytucje

Substytucja – Zastępstwo procesowe.

Zastępstwo procesowe CZĘSTOCHOWA i okolice

Zastępstwo procesowe CZĘSTOCHOWA i okolice

Radca prawny Anna Krysiak prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego, posiadająca kilkuletnie, doświadczenie zawodowe (w tym procesowe) podejmie się zastępstwa procesowego na…
16/09/2019
Ilość wyświetleń: 39

Ten rodzaj transakcji jest bardzo dobrze znany wszystkim pracownikom z prawniczego świata. Kiedyś szukano zastępstwa na sądowych korytarzach, bufetach.   W erze telefonów komórkowych zaczęto w pilnych przypadkach obdzwaniać po kolei kolegów po fachu, a teraz w szybki i prosty sposób możemy znaleźć odpowiednią substytucję w sieci. Chętni aplikanci sami się do Ciebie zgłoszą, a Ty oszczędzając czas, ustalisz wszystkie szczegóły online.  

Jesteś prawnikiem, który szuka zastępstwa procesowego, a może chcesz przyjąć substytucję?
W obu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszego portalu, gdzie w łatwy i szybki sposób skontaktujesz się z kancelariami, które potrzebują zastępstwa oraz sam wystawisz własne ogłoszenie.

Jeśli interesuje Cię tematyka zastępstw procesowych, to może również będziesz zainteresowany poznaniem innej możliwości naszego portalu ogłoszeniowego tj. zlecę i przyjmę wykonanie fotokopii akt


Nasz portal posiada setki ogłoszeń radców prawnych z całej Polski. Jeśli potrzebujesz zastępstwa procesowego, dodaj ogłoszenie lub odpowiedz na już istniejące – radca prawny skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Szukasz radcy prawnego który będzie Cię zastępował przed organami administracji? Skorzystaj z naszego portalu, a radcę prawnego z okolicy znajdziesz bez najmniejszego problemu.

Poznaj oferty zarówno pojedynczych prawników jak i całych kancelarii gotowych do nawiązania współpracy.

Masz pytania? Przejdź do FAQ

Zakładam konto