18 wyświetleń

Aplikant radcowski

Kancelaria EULEO

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
-dokonywanie analizy stanu faktycznego i prawnego spraw,

-sporządzanie projektów pozwów o zapłatę, zażaleń, skarg na orzeczenie referendarza, apelacji,

-udział w rozprawach i posiedzeniach sądowych,

-udział w czynnościach przed organami postępowania przygotowawczego,

-sporządzanie innych pism procesowych w toku prowadzonych postępowań,

-bieżące doradztwo prawne Klientom Kancelarii.

Nasze wymagania
-aplikant I roku lub osoba, która zdała egzamin na aplikację radcowską i zamierza ją rozpocząć od 2023 r.

-znajomość przepisów prawa cywilnego i postępowania cywilnego,

-sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

-bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa,

-umiejętność pracy w zespole,

-znajomość języka angielskiego.

To oferujemy
-elastyczny wymiar czasu pracy i ruchome godziny pracy,

-rozwój zawodowy w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego i karnego, pod nadzorem radców prawnych i adwokata,

-ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym, młodym zespole,

-przyjazną atmosferę pracy,

-możliwość awansu i rozwoju kariery zawodowej,

-umowa zlecenie/umowa o pracę.

Benefity
-dofinansowanie karty MultiSport

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert