217 wyświetleń

Asystent Prawny

Unity Group

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przygotowywanie dokumentów prawnych, w szczególności umów handlowych i partnerskich z obszaru IT

  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień prawnych

  • Aktywne uczestnictwo w rozmowach i negocjacjach handlowych

  • Nadzór nad przepływem i zabezpieczeniem dokumentów i informacji poufnych

Nasze wymagania

  • Masz wyższe wykształcenie prawnicze

  • Dobrze znasz prawo cywilne i autorskie

  • Masz praktyczne doświadczenie w wykonywaniu zawodu prawnika

  • Znajomość zwinnych metod realizacji projektów IT będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość prawa spółek handlowych, pracy lub ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem

  • Znasz język angielski

  • Odnajdujesz się w pracy zespołowej, a kultura dawania i otrzymywania szczerego feedbacku nie będzie dla Ciebie problemem

  • W swojej pracy przykładasz wagę do jakości

  • Lubisz i umiesz pracować, rozmawiać z ludźmi – to najważniejsze!

  • Masz otwartą osobowość i pogodne usposobienie

  • Umiesz się zmotywować, masz poczucie odpowiedzialności zarówno za swoje zadania, jak i za ogólne dobro firmy jako całości

To oferujemy

  • pakiet medyczny

  • pakiet sportowy

  • ubezpieczenie na życie

  • biblioteka firmowa

  • zaufanie do ludzi

  • duży wpływ na to co robimy

  • brak ograniczających procedur

  • lubimy naszą pracę

  • identyfikujemy się z wartościami firmy i żyjemy nimi

  • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • nie robimy rzeczy bez sensu

  • kultura otwartości i feedbacku

O firmie

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii. W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!