204 wyświetlenia

Inspektor ds. Zamówień Publicznych

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z przepisami

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość ustawy prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub minimum 6-o miesięczne doświadczenie zawodowe na stanowisku pracy związanym z organizacją postępowań o udzielenie zamówień publicznych po stronie zamawiającego (warunek konieczny)

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania sytuacji problemowych

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • Pracę w ambitnym zespole

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert