501 wyświetleń

Młodszy prawnik

Vasco Electronics sp. z o.o. S.K.A.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Analiza oraz sporządzanie umów

  • Konstruowanie dokumentów w zakresie obsługi spółki

  • Monitoring legislacyjny, w tym prawodawstwa UE

  • Prowadzenie analiz przepisów i stanów prawnych

  • Formułowanie opinii prawnych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – Student V roku Prawa / Aplikant

  • Znajomość j. angielskiego (włącznie z językiem prawniczym) na poziomie min. C1

  • Znajomość przepisów prawa spółek, prawa zobowiązaniowego, przepisów z zakresu

  • ochrony danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako prawnik in house oraz zainteresowanie e-commerce i nowymi technologiami

  • komunikatywność, samodzielność oraz rzetelność

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub B2B

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym w wymiarze ½ etatu

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert