199 wyświetleń

Prawnik – Senior Associate – zespół prawa pracy, wsparcie dla działów HR

Olesiński i Wspólnicy Sp. k.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie działów HR największych polskich i zagranicznych Spółek (z pewnością znane Ci brandy z Internetu, galerii handlowych, salonów samochodowych i pierwszych stron gazet)

  • tworzenie dokumentów, w tym umów i regulaminów, w języku polskim oraz dwujęzycznych

  • sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych

  • sprawne zarządzanie realizowanymi projektami

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w doradztwie prawnym dla przedsiębiorców lub w pracy jako in-house,

  • interesujesz się tematyką szeroko rozumianego prawa pracy i chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze,

  • chcesz być członkiem kilkunastoosobowego zespołu doradców specjalizujących się w prawie pracy,

  • chcesz pracować dla działów HR największych polskich i zagranicznych Spółek (z pewnością znane Ci brandy z Internetu, galerii handlowych, salonów samochodowych i pierwszych stron gazet),

  • oczekujesz możliwości pracy nad złożonymi, a niekiedy pionierskimi projektami,

  • bardzo dobrze znasz język angielski

  • masz potrzebę publikowania i promowania własnego nazwiska (ogólnopolska prasa / periodyki specjalistyczne dla HR / newslettery, webinary i blog/newsletter O&W)? Dajemy taką możliwość.

To oferujemy

  • dobre warunki zatrudnienia,

  • rozwój merytoryczny wspierany przez profesjonalny i zgrany zespół,

  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • udział w ciekawych zadaniach i projektach dla prestiżowych klientów,

  • przyjazną kulturę pracy, promującą otwartość i elastyczność,

  • pakiet benefitów

  • … i wiele więcej!