202 wyświetlenia

Prawnik w Dziale Organizacyjno-Prawnym

POLON-ALFA S.A.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • opiniowanie i sporządzanie umów dotyczących bieżącej działalności Spółki,

  • przygotowywanie pism, pełnomocnictw oraz opinii prawnych,

  • prowadzenie rejestru umów, rejestru pełnomocnictw i innych zbiorów dokumentów,

  • opracowywanie i wdrażanie aktów wewnętrznych firmy, prowadzenie ich rejestru i nadzór nad ich realizacją,

  • współpraca oraz wsparcie merytoryczne innych działów Spółki,

  • komunikacja i korespondencja z urzędami administracji publicznej,

  • prowadzenie sporów sądowych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia na wydziale prawa (preferowana specjalizacja: prawo handlowe, prawo cywilne, prawo podatkowe),

  • umiejętność samodzielnej pracy nad powierzonym zadaniem oraz pracy w grupie,

  • umiejętność swobodnego redagowania tekstów prawnych,

  • biegła znajomość obsługi komputera oraz MS Office,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • doświadczenie zdobyte w dziale prawnym bądź kancelarii.

To oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego.