182 wyświetlenia

Radca prawny – Adwokat

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie nawiąże stałą współpracę z adwokatem lub radcą prawnym specjalizującym się w prawie procesowym oraz w tematyce dotyczącej inwestycji i nieruchomości.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawniczej lub jako prawnik wewnętrzny w podmiotach gospodarczych;

  • bardzo dobra znajomość przepisów z obszarów: postępowania cywilnego, prawa nieruchomości (w szczególności w tematyce: nabywania i zbywania nieruchomości, uzyskiwania zgód na nabycie nieruchomości, umów developerskich, regulowania stanów prawnych nieruchomości, audytów nieruchomości), prawa budowlanego, prawa cywilnego, zwłaszcza z zakresu zobowiązań;

  • dobra znajomość języka angielskiego – terminologii prawniczej;

  • umiejętność sporządzania, opiniowania oraz negocjowania umów;

  • dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 4 dni w tygodniu;

  • umiejętność podtrzymywania oraz budowania relacji z Klientami kancelarii;

  • umiejętność pracy w zespole, jak również samodzielnej realizacji powierzonych zadań;

  • odpowiedzialność, skrupulatność oraz chęć stałego poszerzania zdobytej wiedzy;

  • rozwinięte umiejętności analityczne;

  • doskonała umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.

To oferujemy

  • atrakcyjne: warunki współpracy i wynagrodzenie;

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta;

  • możliwość rozwoju osobistego w renomowanej kancelarii prawniczej;

  • możliwość pracy w zespole składającym się z doświadczonych radców prawnych i adwokatów;

  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy;

  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem;

  • możliwość wykonywania zleceń w trybie zdalnym;

  • benefity pozapłacowe.

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert