31 wyświetleń

Radca Prawny / Adwokat – Transakcje Nieruchomościowe

kancelaria.ogloszenia

Kancelaria Andersen Tax & Legal z sukcesem łączy wiedzę prawną i ekonomiczną. Tworzymy zespół doświadczonych ekspertów, w tym adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych. Do naszych klientów należą polskie spółki i przedsiębiorstwa międzynarodowe, spółki publiczne, firmy rodzinne, wspieramy też sektor publiczny.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie kancelarii prawnych i firm doradczych skupiające prawie 5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 140 lokalizacjach.  W Polsce nasze biura w Warszawie, Katowicach i Toruniu zatrudniają ponad 70 specjalistów.

Obecnie poszukujemy osoby
na stanowisko:

RADCA PRAWNY/ADWOKAT – TRANSAKCJE NIERUCHOMOŚCIOWE

Miejsce pracy: Katowice
Szukamy osoby doświadczonej, gotowej wesprzeć Zespół ds. Nieruchomości w Katowicach przy obsłudze prawnej zleceń dotyczących transakcji nieruchomościowych, M&A oraz inwestycji budowlanych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa prawna i wsparcie przy dużych transakcjach nieruchomościowych oraz w badaniach prawnych/przeglądach due diligence,
  • tworzenie projektów umów, czynny udział w negocjacjach biznesowych,
  • budowanie relacji i regularne kontakty z klientami,
  • współtworzenie konkretnej i rozpoznawalnej specjalizacji.

Oczekiwane kompetencje:

  • co najmniej 4 letnie doświadczenie w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym przedsiębiorstwa (in-house lawyer) w zakresie obsługi prawnej transakcji kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości,
  • doświadczenie w opracowywaniu umów i ich negocjowaniu, w przeprowadzaniu transakcji nieruchomościowych, transakcjach M&A, negocjacjach i przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji, udział w konferencjach itp.,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do analitycznego i logicznego myślenia,
  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami.

Oferujemy:

  • współpracę w modelu B2B z atrakcyjnym systemem wynagradzania oraz premii,
  • uczestniczenie w prestiżowych międzynarodowych projektach,
  • pakiet świadczeń dodatkowych, w tym prywatną opiekę medyczną,
  • nowoczesne narzędzia pracy w biurze o wysokim standardzie,
  • publikowanie artykułów na łamach najpoczytniejszych periodyków oraz portali internetowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Andersen Tax & Legal to miejsce, w którym prawnicy mogą rozwinąć swój potencjał, dzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz są otwarci na nowe wyzwania.

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert