18 wyświetleń

Radca prawny w dziale e-commerce

eobuwie.pl

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
-Opiniowanie, tworzenie oraz negocjowanie umów handlowych,

-Sporządzanie opinii prawnych,

-Udzielanie bieżących porad prawnych.

Nasze wymagania
-Uprawnienia radcy prawnego bądź adwokata,

-Co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku radcy prawnego bądź adwokata wewnątrz organizacji lub w renomowanej kancelarii,

-Doświadczenie z zakresu umów handlowych (towarowych, dostaw), umów pomiędzy przedsiębiorstwami,

-Samodzielność w działaniu i umiejętność zarządzania czasem w pracy,

-Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy
-Pracę z doświadczonym zespołem osób, którzy tworzą i rozwijają rynek e-comerce w Polsce,

-Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży (zapraszamy na stronę firma.eobuwie.pl),

-Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes,

-Pakiet benefitów, w tym dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną,

-Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC,

-Swobodną atmosferę – mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

Benefity
-prywatna opieka medyczna

-dofinansowanie szkoleń i kursów

-elastyczny czas pracy

-zniżki na firmowe produkty i usługi

-dodatkowe świadczenia socjalne

-przyjazna atmosfera

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert