19 wyświetleń

Specjalista ds. umów – Miko-Tech Sp. z o.o.

  • Te ogłoszenie wygasło!
MIKO-TECH Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się spółka na rynku ochrony środowiska, o ugruntowanej pozycji kontynuująca tradycje Hydrobudowy Śląsk.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisku:
Specjalista ds. umów
Miejsce pracy: Łaziska Górne

Opis stanowiska:

  • opracowywanie umów z podwykonawcami robót budowlanych, dostawcami i usługodawcami,
  • opiniowanie umów z zamawiającymi – klientami,
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej przygotowywania i negocjowania treści umów,
  • przeprowadzanie procedur zatwierdzania umów przez inwestorów/zamawiających,
  • archiwizacja umów w systemie elektronicznego obiegu dokumentów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku prawo i/lub administracja,
  • wysoki poziom wiedzy z zakresu prawa gospodarczego, w szczególności prawa umów,
  • znajomość specyfiki branży budowlanej,
  • biegła obsługa programu Word,
  • doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w procesach związanych z realizacją największych inwestycji w Polsce,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • wsparcie kancelarii prawniczych obsługujących spółkę.
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert