460 wyświetleń

Specjalista w Dziale Prawnym

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie centralnego rejestru umów,

  • wykonywanie zadań dotyczących wspierania prowadzenia centralnego rejestru aktów normatywnych,

  • przygotowywanie projektów aktów normatywnych wewnętrznie obowiązujących,

  • prowadzenie spraw zleconych przez kierownika Działu Prawnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane wyższe prawnicze,

  • doświadczenie zawodowe: minimum 4 lata stażu pracy,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • umiejętność obsługi programów pakietu Office,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • zaangażowanie i inicjatywa własna w działaniu,

  • odpowiedzialność, dokładność oraz skrupulatność,

  • umiejętność komunikacji i współpracy,

  • wysoka kultura osobista.

Uniwersytet Szczeciński ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista w Dziale Prawnym.

Nazwa stanowiska: specjalista

Wymiar: 1 etat

Zatrudnienie: umowa o pracę

Termin składania podań: 19.01.2022 r.

Miejsce wykonywania pracy: Dział Prawny Uniwersytetu Szczecińskiego

Wymagane dokumenty

  • kopie/skany dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe,

  • CV,

  • list motywacyjny,

  • kopie/skany innych dokumentów potwierdzających posiadane umiejętności,

  • zgoda osoby przystępującej do naboru na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem, złożona na formularzu dostępnym do pobrania pod linkiem: Rodo – kandydat do pracy – zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna,

  • dokumenty dodatkowe: referencje z dotychczasowych miejsc pracy (jeżeli osoba takie posiada).

  • Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami przystępującymi do naboru.

  • Informacje dotyczące w/w naboru można uzyskać pod nr telefonu: Dział Prawny – 91 444 10 67