(0) 106 wyświetleń

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Obserwuj

Connect with us

O firmie

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu prac badawczo–rozwojowych oraz produkcyjnych na zlecenia krajowych i zagranicznych firm, głównie motoryzacyjnych.
  • Zakres działalności Instytutu: badania, projektowanie, wykonawstwo i usługi,
  • Rok założenia: 1972,
  • Powierzchnia: 83 000 m2,
  • Powierzchnia zabudowy: 24 700 m2,
  • Zatrudnienie: ok. 400 pracowników, w tym 17 z tytułem profesora i/lub doktora oraz 270 inżynierów, magistrów,
  • Lokalizacja: północna część miasta. Okolice skrzyżowania szlaków drogowych 1 i S1/S52
Instytut posiada bogate doświadczenie w zakresie współpracy zarówno z finalnymi producentami samochodów, jak również z zakładami kooperującymi, produkującymi części i zespoły do montażu głównego oraz na rynek wtórny.
Przez ponad czterdzieści lat swojej działalności Instytut zdobył zaufanie wielu krajowych jak i zagranicznych klientów. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników o wysokich kwalifikacjach BOSMAL realizuje kompleksowy zakres usług projektowych i badawczych. Instytut jest elastyczny pod względem dostosowania się do wymagań rynku i potrzeb jego klientów. Dysponuje nowoczesną aparaturą badawczo-pomiarową służącą do prowadzenia prac badawczych oraz prac konstrukcyjno-obliczeniowych w dziedzinie budowy samochodów i dziedzin pokrewnych. Na bieżąco inwestuje w najnowsze technologie, uzupełniając potencjał sprzętowy, badawczy i kontrolno-pomiarowy.

Kontakt