(0) 173 wyświetlenia

"INTER PARTES" CIEŚLAK I WŁODARCZYK sp.j.

Obserwuj

Connect with us

O firmie

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy chcą mieć po swojej stronie partnera dostrzegającego i rozumiejącego realia oraz problemy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

W ramach współpracy, opartej na partnerskich relacjach, zapewniamy łatwy i szybki kontakt wszelkimi dostępnymi środkami komunikacji. W sprawny i przystępny sposób umożliwiamy bieżące konsultacje i wymianę informacji. Naszym Klientom udostępniamy system informatyczny IPS, pozwalający monitorować on-line stan powierzonych nam spraw.

Zdajemy sobie sprawę, że tylko umiejętne rozpoznanie potrzeb Klienta i właściwe dopasowanie narzędzi windykacyjnych gwarantują wysoką efektywność podejmowanych działań.

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w obrocie gospodarczym postrzegamy jako swego rodzaju rozgrywkę. W rozgrywce tej istotne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu i utrzymania zdobytej pozycji ma właściwe rozpoznanie i dobór kontrahentów, zaplanowanie odpowiednich posunięć oraz zabezpieczenie własnych interesów.

Przystąpienie do tej rozgrywki bez właściwego przygotowania i wsparcia może spowodować, że droga do upatrzonego celu będzie długa, kosztowna i nie zawsze zakończona sukcesem.

Swoim Klientom INTER PARTES zapewnia niezbędną pomoc w zabezpieczeniu interesów.

Kontakt