(0) 549 wyświetleń

Locum SA

Obserwuj

Connect with us

O firmie

Obszar działań firmy LOCUM S. A. dzieli się na dwa podstawowe segmenty. Jednym z nich jest obsługa nieruchomości (aktywność deweloperska, wynajem i sprzedaż), natomiast drugi to produkcja opakowań i kształtek styropianowych.

Nasza działalność związana z nieruchomościami koncentruje się głównie na obiektach magazynowych. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu funkcjonowania tej branży. Poza tradycyjnymi usługami deweloperskimi, zajmujemy się także wynajmem i sprzedażą powierzchni, wsparciem merytorycznym dla naszych klientów oraz monitoringiem stanu technicznego. Magazyny do wynajęcia w Bydgoszczy, które oferujemy, to w pełni funkcjonalne powierzchnie magazynowe (w tym także przestronne hale, które oferuje nasz park przemysłowy) dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Obok nich, wśród naszych propozycji, znajdują się także biura do wynajęcia. Dzięki nim możliwe będzie zoptymalizowanie kosztów wynajmu oraz skorzystania z nowoczesnej powierzchni, przygotowanej zgodnie z potrzebami współczesnego biznesu. Każde biuro (wynajem w Bydgoszczy) dostępne w naszej ofercie zostało bardzo szczegółowo opisane – mogą się Państwo zapoznać z jego powierzchnią użytkową oraz ceną najmu.

Realizujemy się także w produkcji. Wytwarzamy opakowania styropianowe oraz kształtki styropianowe, znajdujące szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Nasze produkty są wykorzystywane między innymi do zabezpieczania odbiorników telewizyjnych, monitorów LCD oraz mebli, a także jako wkładki do urządzeń, izolacja termiczna czy palety. Kształtki i opakowania styropianowe z naszej oferty cieszą się szczególnym zainteresowaniem ze względu na swoją wysoką jakość oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kontakt