1464 wyświetlenia

Aplikant radcowski/Aplikant adwokacki

MSDS LEGAL SZCZOTKA SZCZYGIEŁ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kancelaria MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł Sp.k. z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukuje kandydatów na stanowisko: aplikant radcowski/aplikant adwokacki.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii prawnych, umów,
  • analiza przepisów i orzecznictwa,
  • wsparcie radcy prawnego/adwokata w codziennych obowiązkach zawodowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość sprawowania patronatu w ramach odbywanej aplikacji,
  • częściowe pokrycie kosztów aplikacji,
  • stabilne godziny pracy,
  • pracę w doświadczonym, młodym i dynamicznym zespole,
  • grupowe ubezpieczenie na życie, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • dofinansowanie kursów językowych i studiów podyplomowych oraz refundację szkoleń specjalistycznych.

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja prawnicza lub zdany z wynikiem pozytywnym egzamin wstępny na aplikację prawniczą,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, administracyjnego,
  • komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość innego języka obcego,
  • prawo jazdy.

Jak aplikować

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji. Prosimy o załączanie CV oraz listu motywacyjnego. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Przesłane dokumenty winny zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł sp.k. , ul. 1 Dywizji Pancernej 45/106 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472075775 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.