235 wyświetleń

Prawnik

TDJ Sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Analiza oraz sporządzanie umów, pism procesowych, wniosków;

  • Prowadzenie akt spraw sądowych;

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z organami administracji publicznej, sądami, kontrahentami;

  • Prowadzenie negocjacji;

  • Udzielanie bieżących konsultacji i porad prawnych klientom;

  • Udział w czynnościach notarialnych, w tym poza granicami Aglomeracji Śląskiej;

  • Udział w procesach badań due dilligence spółek i nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Tytułu magistra prawa;

  • Rozpoczęcie aplikacji radcowskiej;

  • Znajomość przepisów prawa cywilnego, administracyjnego i gospodarczego w zakresie w jakim dotyczy ono nieruchomości, w tym w szczególności kodeksu cywilnego, ustawy o księgach wieczystych i hipotece, ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami, ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego, ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego;

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku prawnika, mile widziane doświadczenie w zakresie prawnej obsługi obrotu nieruchomościami;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość pakietu MS Office, platform prawniczych;

  • Prawo jazdy kategorii B (oraz umiejętność prowadzenia pojazdów do 3,5 t.);

  • Obowiązkowość, rzetelność, chęć do rozwijania umiejętności praktycznych i zdobywania wiedzy pod okiem doświadczonych radców prawnych;

  • Pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania (tytuł Best Employer 2019);

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowych .KTW;

  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego;

  • Hybrydowy system pracy (łączymy pracę zdalną ze stacjonarną);

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ.