228 wyświetleń

Prawnik

ATAL

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo prawne Spółki, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi w zakresie umów, w tym umów deweloperskich, a także przygotowanie innych umów oraz dokumentów związanych z realizacją inwestycji (np. prospektów informacyjnych),

  • Aktywny udział w pracach związanych z tworzeniem, modyfikacją i aktualizacją przepisów wewnętrznych Spółki,

  • Udział w negocjacjach, audytach prawnych, w tym procesach due dilligence,

  • Doradztwo w zakresie postępowań administracyjnych dotyczących inwestycji prowadzonych przez Spółkę, w szczególności ws. pozwoleń na budowę, warunków zabudowy, umów ZRID itp.,

  • Obsługa korporacyjna spółek wchodzących w skład grupy ATAL

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawo,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży deweloperskiej,

  • Praktyczna znajomość zagadnień będących przedmiotem obowiązków,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, łatwość w redagowaniu tekstów

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca z najlepszymi specjalistami w branży

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

O firmie

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.