194 wyświetlenia

Radca prawny / adwokat

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej obsługi prawnej Spółki;

  • udzielanie opinii i porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie stosowania prawa;

  • uczestniczenie w prowadzonych negocjacjach w przedmiocie zawarcia umów, ich zmian lub rozwiązania;

  • występowanie w charakterze pełnomocnika przed sądami oraz organami administracyjnymi;

  • udział w pracach zespołów zadaniowych, których tematyka wymaga udziału radcy prawnego lub adwokata;

  • tworzenie lub uczestniczenie w tworzeniu aktów wewnątrzkorporacyjnych, w tym procedur, regulaminów, instrukcji, wzorów dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • tytuł radcy prawnego lub adwokata

  • biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na analizę kontraktów i negocjacji ich treści

  • ukierunkowanie na realizację celów zespołowych

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w działach prawnych firm produkcyjnych lub kancelariach obsługujących firmy produkcyjne

  • umiejętność organizacji własnej pracy i samodzielności w realizacji zleconych zadań;

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie: w obszarze praw własności intelektualnej, w branży zbrojeniowej, w instytucji finansowej, w obszarze roszczeń i reklamacji, międzynarodowe

To oferujemy

  • dużą różnorodność spraw

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego

  • możliwość rozwoju

  • wsparcie zespołu w codziennej pracy przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy;

  • stabilne warunki zatrudnienia