220 wyświetleń

Radca Prawny – Adwokat

BIZNES NA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism procesowych,

  • opracowanie strategii działania dla klientów,

  • przeprowadzanie konsultacji prawnych,

  • gotowość do wyjazdów służbowy,

  • reprezentacja klientów podczas rozpraw sądowych,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz obciążonych presją czasu,

  • prowadzenie sprawozdań z wykonanej pracy,

  • współpraca z prawnikami w zakresie ustaleń dalszej obsługi poszczególnych klientów.

Nasze wymagania

  • aktywne wykonywanie zawodu radcy prawnego/adwokata lub status aplikanta radcowskiego/adwokackiego,

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

  • wysoka motywacja wewnętrzna do osiągania wyznaczonych celów zawodowych,

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

  • sumienność oraz rzetelność w realizacji przydzielonych zadań służbowych,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie wiedzy prawniczej z prawa: upadłościowego i restrukturyzacyjnego, cywilnego, gospodarczego, handlowego.

To oferujemy

  • stabilną współpracę,

  • udział w szkoleniach menadżerskich,

  • sprzęt elektroniczny niezbędny do pracy: laptop, telefon komórkowy,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • udział w imprezach firmowych,

  • procę w ambitnym zespole i przyjazną atmosferę pracy.