203 wyświetlenia

Specjalista ds. zabezpieczeń należności i windykacji

Aluprof SA

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kancelarią prawną

  • współpraca z komornikami i nadzorowanie procesu egzekucji komorniczej

  • zgłaszanie należności do Giełd Długów

  • wznawianie umorzonych egzekucji

  • dobór odpowiednich zabezpieczeń, przygotowywanie wzorów (weksle, umowy poręczenia, cesje, umowy przekazu)

  • analiza sytuacji prawnej nieruchomości

  • prowadzenie rejestru zabezpieczeń

  • wsparcie działu handlowego w analizie formalno-prawnej umów, preambuły, oświadczenia

  • kompletowanie dokumentacji kierowanych spraw do sadu

  • monitorowanie postępowań egzekucyjnych z nieruchomości i ruchomości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student (mile widziany kierunek: prawo)

  • doświadczenie w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania egzekucyjnego (mile widziane doświadczenie w kancelarii komorniczej)

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjny system wynagradzania;

  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • kartę MultiSport;

  • dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej;

  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);

  • premię frekwencyjną;

  • dodatek stażowy;

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • kursy językowe;

  • elastyczny czas pracy.