(0) 275 wyświetleń

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Spółka komandytowa

Obserwuj

Connect with us

O firmie

O nas

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. jest jedną z wiodących kancelarii prawnych w Polsce świadczących usługi doradztwa w zakresie prawa gospodarczego. Dzięki sile zespołu ponad 70 adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, rzeczników patentowych i biegłych rewidentów w czterech oddziałach na terenie Polski (Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa), oferujemy kompleksowe i zindywidualizowane doradztwo dla podmiotów krajowych i zagranicznych działających w Polsce, w szczególności dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz instytucji finansowych. Łącząc wiedzę prawniczą i biznesową z dogłębną znajomością danej branży, BSJP rok do roku umacnia swoją wysoką pozycję na rynku.

Międzynarodowy zasięg

Posiadamy bogate doświadczenie w pracy przy inwestycjach zagranicznych w Polsce, jak i polskich za granicą, a także międzynarodowych transakcjach i rozstrzyganiu sporów. Aktywne członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach, takich jak International Bar Association, American Bar Association oraz innych forach i izbach handlowych, jak również silne powiązania z wiodącymi kancelariami z innych jurysdykcji, dają nam przewagę konkurencyjną w zakresie efektywnej i niezawodnej obsługi naszych klientów przy realizacji projektów transgranicznych.
Jesteśmy m.in. członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej AHK, Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej SPCC, Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej CCIFP oraz Grupy ETL. Jesteśmy wśród liderów rynku w zakresie obsługi klientów niemieckich, nordyckich i francuskich.

Nasze podejście

W BSJP wierzymy, że doradztwo prawne to znacznie więcej niż tylko rozwiązywanie problemów naszych klientów – naszym najważniejszym zadaniem jest bowiem zaoferowanie Państwu takich narzędzi, które umożliwią realizację Państwa ambitnych celów i wizji. Dążymy do opracowania innowacyjnych koncepcji, które, wspierane znajomością rynku, będą stanowiły siłę napędową Państwa biznesu. To właśnie dlatego działamy proaktywnie i przewidująco, stale poszukując sposobów, aby być zawsze o jeden krok do przodu i generować korzyści dla Państwa firmy.

Kontakt