226 wyświetleń

Aplikant Radcowski – Adwokacki

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Spółka komandytowa

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;

  • wsparcie starszych prawników przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;

  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych Klientów.

Nasze wymagania

  • Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość języka angielskiego);

  • doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej lub dziale prawnym;

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office;

  • wysokiej kultury osobistej i zaangażowania;

  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;

  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;

  • zaangażowania oraz dobrej organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • dobre warunki pracy;

  • przyjazną atmosferę pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze;

  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.