44 wyświetlenia

Aplikant adwokacki/radcowski

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Nikiel i Wspólnicy Sp.j.

Poszukujemy nowego Prawnika do naszego zespołu w Krakowie.

Świadczymy usługi wyspecjalizowanego doradztwa prawnego od 1996 roku. Specjalizujemy się przede wszystkim w zagadnieniach związanych z obsługą przedsiębiorstw, inwestycji, rynkiem kapitałowym, kontraktowaniem, jak również reprezentacją w postępowaniach sądowych.

Więcej o nas na naszej stronie www.nwlegal.pl

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

Świadczenie obsługi prawnej dla klientów kancelarii.

Wymagania:

  • ukończone uniwersyteckie studia prawnicze oraz wpis na listę aplikantów adwokackich lub radcowskich (I lub II rok aplikacji);
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i procesowego;
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Od kandydatów oczekujemy umiejętności samodzielnej i kreatywnej pracy,
odpowiedzialności i punktualności,  zdolności i chęci szybkiego uczenia się,
komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy możliwość zaangażowania w interesujące projekty, w tym:

  • pracę m.in. przy obsłudze transakcji na rynku nieruchomości, audytów prawnych spółek
    i nieruchomości;
  • możliwość udziału w sprawach sądowych;

Ponadto oferujemy:

  • pracę w zespole umożliwiającą zdobywanie doświadczeń zawodowych i rozwój kwalifikacji;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • ścieżkę kariery;
  • atrakcyjny model wynagrodzenia.
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert