210 wyświetleń

Asystent/ka Prawny/a

NORMBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (lub w trakcie studiów)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość środowiska Ms Windows

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Znajomość języka angielskiego – swobodna w mowie i piśmie (w tym słownictwo prawnicze)

Nasze wymagania

  • Opiniowanie i przygotowywanie umów zawieranych przez firmę

  • Ocena we współpracy z radcą prawnym ryzyka prawnego we wszystkich aspektach działalności firmy

  • Opiniowanie i ustalanie treści porozumień z kontrahentami firmy

  • Udział w negocjacjach o charakterze prawnym na etapie ofertowania aż do podpisania umowy zobowiązującej

  • Obsługa prawna administracyjnych aspektów działalności firmy (związanych z budynkiem, wyposażeniem, bieżącą konserwacją)

  • Przygotowywanie pism i dokumentów o charakterze prawnym.

  • Obsługa prawna reklamacji

  • Przygotowywanie we współpracy z radcą prawnym projektów uchwał i protokołów dla Zarządu

  • Koordynacja we współpracy z radcą prawnym przebiegu spraw sądowych

  • Archiwizacja dokumentów grupy NORMBUD (uchwał, pełnomocnictw, umów, itp.)

  • Prowadzenie rejestru weksli i poręczeń

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która zapewni Ci bezpieczeństwo i stabilność;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • umowę o pracę na ½ etatu;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które umożliwi Ci realizację planów życiowych;

  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy (po okresie próbnym);

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole, co powoduje ciągłą stymulację do działa.