28 wyświetleń

Asystent adwokacki – Paralegal

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Piotr Sawicki i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Sawicki i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie poszukuje
asystenta do spraw cudzoziemców.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego (wraz ze
zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na portalu Pracuj.pl po kliknienciu Aplikuj.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • pomoc w prowadzeniu postępowań administracyjnych w przedmiocie obsługi cudzoziemców planujących pobyt w Polsce,
  • przygotowywanie analiz prawnych dla osób przybywających do Polski z krajów Europy Wschodniej i Azji w zakresie pobytu, pracy oraz innych aspektów życia codziennego,
  • doradztwo w zakresie zakładania i obsługi spółek z kapitałem zagranicznym,
  • budowanie trwałych relacji z klientami indywidualnymi oraz spółkami działającymi w Polsce i za granicą,
  • przygotowywanie projektów dokumentów pod nadzorem prawnika.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności co najmniej 3 dni w tygodniu (w przypadku pracy na część etatu),
  • zaangażowania,
  • samodzielnego i rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków,
  • dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności,
  • znajomości języka angielskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy:

  • stałą współpracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • nabywanie doświadczenia w prężnie rozwijającej się kancelarii,
  • pracę w młodym zespole,
  • stałą opiekę merytoryczną,
  • przyjazną atmosferę pracy.