390 wyświetleń

Starszy Specjalista ds. Prawnych

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa spraw na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego, w tym sporządzanie pozwów o zapłatę, pism procesowych na każdym etapie postępowania, wniosków egzekucyjnych i pism w toku egzekucji oraz pism do organów administracji

  • Samodzielna obsługa spraw w ramach Elektronicznego Postępowania Upominawczego (e-Sąd)

  • Sporządzanie opinii prawnych

  • Monitorowanie zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa

  • Kontakt z Sądami, Komornikami oraz organami administracji publicznej

  • Monitorowanie terminowości podejmowanych działań

  • Tworzenie i redagowanie wewnętrznych aktów prawnych w ramach struktur Kancelarii

  • Prowadzenie swojego referatu spraw w imieniu Klientów Kancelarii

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość przepisów prawa cywilnego w tym procedury cywilnej oraz przepisów o postępowaniu egzekucyjnym

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (prawo, administracja) mile widziani aplikanci, możliwe zatrudnienie studentów IV, V rok prawa

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kancelaria prawna lub firma windykacyjna)

  • Dobra organizacja pracy, sumienność w zakresie realizacji powierzonych zadań i obowiązków

  • Dużej samodyscypliny oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole prawników

  • Nastawienie na osiąganie i realizację ponadprzeciętnych celów

  • Znajomość programów z pakietu MS Office

  • Możliwe zatrudnienie radców prawnych lub adwokatów

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (pełny wymiar godzin)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym;

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;

  • Pracę w miłej atmosferze tworzonej przez zespół, który chętnie podzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniem;

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań