228 wyświetleń

Prawnik

E-KANCELARIA GRUPA PRAWNO-FINANSOWA sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa spraw w postępowaniu sądowym,

  • sporządzanie pism procesowych,

  • bieżąca asysta dla adwokatów i radców prawnych w Kancelarii,

  • kontakt telefoniczny z sądami, urzędami oraz innymi instytucjami w celu monitorowania obsługiwanych spraw.

Nasze wymagania

  • jesteś w trakcie odbywania studiów prawniczych (III-V rok),

  • posiadasz umiejętność pisania/redagowania pism procesowych,

  • masz doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym i obsłudze klienta,

  • umiesz pracować w zespole,

  • samodzielność w zakresie powierzonych zadań, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz wzorowa organizacja pracy, odpowiedzialność za powierzone zadania, chęć rozwoju oraz poszerzania kompetencji, dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • znasz bardzo dobrze prawo cywilne i procedurę cywilną.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wsparcie merytoryczne, zaangażowanie w proces rozwijania kompetencji i potencjału w obszarach związanych z działalnością Kancelarii,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • pracę w świetnej atmosferze pełnej wyzwań