554 wyświetlenia

Prawnik – Aplikant Adwokacki/Radcowski

Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie pozwów, pism procesowych, umów, opinii prawnych

  • przygotowywanie porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie interpretacji i stosowania prawa,

  • występowanie z upoważnienia adwokata/radcy prawnego w postępowaniach sądowych i administracyjnych (w przypadku aplikantów)

  • kontakty z klientami, sądami, organami ścigania, instytucjami publicznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka lub radcowska mile widziana

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy

  • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

  • dobra znajomość MS Office

  • odpowiedzialność za terminowość realizowanych zadań

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • zaangażowanie, umiejętność organizacji czasu pracy

  • punktualność,

  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w Kancelarii o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i ambitnym zespole