226 wyświetleń

Associate w zespole procesowo-arbitrażowym

Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie zespołu procesowo-arbitrażowego, kierowanego przez dr hab. Beatę Gessel-Kalinowską vel Kalisz, na wszystkich etapach postępowań

  • opracowywanie nieszablonowych rozwiązań merytorycznych, pragmatycznych oraz formalnych

  • aktywny udział w prowadzeniu postępowań sądowych i arbitrażowych, w tym również w arbitrażu międzynarodowym

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w sporządzaniu pism procesowych na etapie postępowania sądowego, w tym w przygotowywaniu kompleksowych analiz prawnych na potrzeby postępowań procesowych (doświadczenie w prowadzeniu postępowań w zakresie sporów gospodarczych będzie dodatkowym atutem)

  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej (warunek konieczny)

  • status aplikanta – I lub II rok

  • mile widziane doświadczenie lub chęć rozwoju w obszarze arbitrażu

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy (umowa o pracę lub B2B, pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport, komfortowe środowisko pracy – w tym doskonałą lokalizację biura)

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych pod kierunkiem ekspertów

  • wspólną pracę w przyjaznym zespole, wsparcie doświadczonych prawników

  • udział w międzynarodowych projektach

O firmie

Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii na polskim rynku usług prawniczych.

Mamy blisko 30 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia m.in. w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji, prawa spółek, postępowań sądowych i arbitrażowych, a nasze usługi rekomendowane są przez polskie i zagraniczne wydawnictwa branżowe.

Nasz ponad 100-osobowy zespół tworzą ludzie z pasją i ekspercką wiedzą, zorientowani na relacje i współpracę. Doskonale znający sztukę – precyzji, nowatorskiego myślenia i efektywności!