335 wyświetleń

Aplikant adwokacki – radcowski

SCHIFFER SROCZYŃSKI sp.j.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie pism procesowych;

  • Sporządzanie projektów umów gospodarczych;

  • Analiza dokumentacji i sporządzanie opinii prawnych;

  • Bieżąca obsługa prawna Klientów;

  • Zastępstwo procesowe;

  • Analiza orzecznictwa i piśmiennictwa;

  • Wsparcie merytoryczne i współpraca, w zakresie prowadzonych postępowań, z zespołem kancelarii.

Nasze wymagania

  • Wpis na listę aplikantów adwokackich lub radcowskich;

  • Znajomość prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego i gospodarczego;

  • Umiejętność logicznego i poprawnego argumentowania oraz formułowania wywodu prawniczego na piśmie;

  • Zaangażowanie w pracę i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań;

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w kwocie od 3.500,00 zł netto do 7.000,00 zł netto (powiększonej o podatek od towarów i usług) w zależności od umiejętności i doświadczenia wybranego Kandydata;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia, w tym w szczególności w obszarze regulacji prawnych dotyczących przewozu drogowego i prawa budowlanego;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole;

  • Opiekę merytoryczną doświadczonych prawników.