204 wyświetlenia

Aplikant radcowski/Aplikant adwokacki

Łukasz Kossakowski Kancelaria Radcy Prawnego

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, umów i innych dokumentów

  • zastępstwo przed sądami powszechnymi i organami ścigania

  • kontakt z sądami, organami ścigania oraz organami administracji publicznej

  • analiza akt spraw

  • uczestniczenie w negocjacjach

Nasze wymagania

  • pierwszy lub drugi rok aplikacji adwokackiej bądź radcowskiej

  • mile widziane doświadczenie w sądach, prokuraturach lub kancelariach

  • zaangażowanie oraz rzetelne podejście do powierzonych zadań

  • sprawna obsługa Lex/Legalis

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • preferowana współpraca b2b, choć inne formy nie są wykluczone

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę przy ciekawych i skomplikowanych sprawach i transakcjach

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • patronat na czas aplikacji

  • pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę