356 wyświetleń

Prawnik

KRASSOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa prawna transakcji M&A na wszystkich etapach (od opracowania struktury prawnej transakcji przez udział w procesie due dilligence, po przygotowywanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej)

  • Samodzielne przygotowywanie dokumentacji korporacyjnej (umów spółek, umów wspólników, zgromadzeń wspólników) oraz opinii prawnych z zakresu prawa handlowego

  • Udział w negocjacjach

  • Przygotowywanie pism procesowych oraz zastępstwo procesowe przed sądami

  • Współpraca z prawnikami kancelarii

  • Działania na rzecz rozwoju kancelarii

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym, w tym w obsłudze transakcji M&A

  • doświadczenie w przygotowywaniu pism procesowych i zastępstwie procesowym w sprawach cywilnych

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • samodzielność i staranność

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie prawniczej

  • przyjazną atmosferę pracy dużo wyzwań i ciekawych projektów

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość awansu

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym