214 wyświetleń

Inspektor Ochrony Danych – RODO

Panek S.A.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w tworzeniu, wdrażaniu i aktualizacji dokumentów oraz procedur związanych z bezpieczeństwem danych osobowych;

  • nadzór nad prowadzeniem wymaganej dokumentacji i rejestrów, monitorowanie przepisów prawa;

  • opiniowanie umów dotyczących przetwarzania danych osobowych;

  • wsparcie przy dokonywaniu analizy ryzyka i oceny skutków dla ochrony danych;

  • monitorowanie funkcjonowania zabezpieczeń wdrożonych w celu ochrony danych osobowych;

  • akceptowanie uprawnień do danych osobowych, nadzór nad obiegiem i przechowywaniem, archiwizacją i usuwaniem dokumentów zawierających dane osobowe;

  • wsparcie pracowników spółki we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych;

  • podejmowanie odpowiednich działań w przypadku wykrycia naruszeń lub podejrzenia naruszeń;

  • okresowe szkolenia pracowników, przygotowywanie materiałów informacyjnych do użytku wewnętrznego;

  • realizacja obowiązków Inspektora Ochrony Danych wynikających z przepisów prawa.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony danych;

  • ukończone studia prawnicze, administracyjne i/lub ukończone kursy/szkolenia związane z ochroną danych osobowych, bezpieczeństwem informacji itp.;

  • znajomość przepisów i obszarów dotyczących ochrony danych osobowych;

  • wiedza na temat zagadnień IT związanych z bezpieczeństwem informacji;

  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność;

  • umiejętność przeprowadzania analizy oceny ryzyka.

Mile widziane

  • doświadczenie w monitorowaniu bezpieczeństwa infrastruktury IT;

  • doświadczenie w przeprowadzaniu analizy ryzyka IT – wsparciu kontroli i audytów w zakresie bezpieczeństwa informacji;

  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych w zakresie IT.

To oferujemy

  • odpowiedzialną i stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży, w nowoczesnym biurze blisko Centrum;

  • udział w ciekawych projektach;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze na usługi firmy).