187 wyświetleń

Junior Associate w dziale Employment

Crido

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w prawie pracy / HR m.in. bieżące przygotowywanie researchów, odpowiedzi na zapytania klientów, pism, opinii, memorandów oraz innych dokumentów z zakresu prawa pracy (np. umów, regulaminów)

  • przygotowanie publikacji z zakresu prawa pracy / HR

  • udział w opiniowaniu projektów aktów prawnych

  • kontakt z organami administracji publicznej, sądami, urzędami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • doświadczenie praktyczne w obsłudze podmiotów gospodarczych w sprawach z zakresu prawa pracy

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)

  • umiejętność pracy w zespole, w tym koleżeński stosunek do współpracowników

  • otwartość, dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • możliwość pracy ze świetnymi ekspertami z różnych dziedzin i poszerzania własnej wiedzy (zespoły CRIDO są wielokrotnymi laureatami branżowych nagród i rankingów)

  • aktywny udział w różnorodnych projektach dla podmiotów z różnych sektorów

  • przejrzystą ścieżkę kariery i jasne zasady pracy

  • pracę w modelu hybrydowym

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)

  • szkolenia i wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dodatki jak: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kafeteria benefitów, wyjazdy w góry i na narty, dodatkowe 5 dni urlopu z okazji narodzin dziecka i inne

O firmie

Crido Legal zapewnia firmom i przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną obejmującą, m.in.: doradztwo w zakresie transakcji M&A, prawa spółek, nieruchomości, prawa pracy i procesowego oraz złożonych reorganizacji korporacyjnych (połączenia, przekształcenia, podziały, doradztwo w zakresie tworzenia funduszy inwestycyjnych etc.), a także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców. Doradzamy w transakcjach krajowych i międzynarodowych.

Jeśli interesujesz się prawem pracy, masz doświadczenie w tym zakresie i chciałbyś / chciałabyś współtworzyć jeden z najbardziej aktywnych na rynku działów Prawa Pracy – aplikuj do naszego zespołu.