200 wyświetleń

Specjalista ds. RODO

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie innych jednostek organizacyjnych w procesach związanych z przetwarzaniem danych osobowych,

  • udział w przeprowadzaniu analizy ryzyka w zakresie ochrony danych,

  • przygotowywanie oraz okresowy przegląd obowiązków informacyjnych oraz klauzul zgód,

  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów powierzenia danych osobowych,

  • analiza naruszeń ochrony danych,

  • udzielanie odpowiedzi na żądania osób, których dane dotyczą,

  • przeprowadzanie audytów w zakresie zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych,

  • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów oraz zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, otwartość,

  • rzetelność, samodzielność oraz umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomości języka angielskiego (min. poziom B2).

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole,

  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,

  • atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia,

  • ciekawy pakiet socjalny.