28 wyświetleń

Specjalista/Specjalistka ds. zamówień publicznych

kancelaria.ogloszenia

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – publiczna uczelnia wyższa o 110-letniej tradycji, od lat utrzymująca pozycję lidera rankingu Perspektywy w kategorii uczelni ekonomicznych – poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Specjalista/Specjalistka
ds. zamówień publicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowywanie
i prowadzenie postępowań z zakresu zamówień publicznych.

Kluczowe zadania:

  • przygotowywanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • udział w pracach komisji przetargowych;
  • sporządzanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji postępowań;
  • koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów;
  • współpraca z działami merytorycznymi przy przygotowaniu i organizacji postępowań;
  • przygotowywanie sprawozdań i analiz dotyczących zamówień publicznych;
  • aktywne monitorowanie zmian prawnych i rynkowych w zakresie zamówień publicznych oraz przygotowywanie kluczowych informacji o rynku dla władz uczelni.

Od kandydatów/ kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie prawnicze);
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 3 lat w jednostce sektora finansów publicznych;
  • doskonałej znajomości aktualnego stanu prawnego w zakresie zamówień publicznych;
  • znajomości standardów organizacji funkcji zakupowej;
  • najwyższych standardów etycznych;
  • rzetelności i odpowiedzialności;
  • umiejętności organizacji pracy własnej i efektywnego zarządzania czasem;
  • komunikatywności i umiejętności konstruktywnej współpracy;
  • znajomości języka angielskiego, przynajmniej na poziomie B1.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prestiżowej organizacji o szeroko rozpoznawalnej marce;
  • wsparcie w rozwoju ścieżki kariery i dofinansowanie kształcenia podnoszącego kompetencje;
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.