219 wyświetleń

Associate w zespole Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w projektach typu M&A (due diligence, transakcje)

  • uczestnictwo w negocjacjach umów transakcyjnych

  • prowadzenie projektów reorganizacji przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem połączeń, podziałów i przekształceń spółek handlowych

  • bieżąca obsługa korporacyjna spółek handlowych, z uwzględnieniem interesujących i nietypowych zagadnień

  • sporządzanie, analiza i opiniowanie umów zawieranych między przedsiębiorcami

Nasze wymagania

  • jesteś prawnikiem, radcą prawnym, adwokatem lub aplikantem radcowskim/adwokackim

  • masz minimum 3-4 lata doświadczenia zawodowego, w szczególności w obsłudze spółek handlowych oraz transakcjach typu M&A

  • chcesz pracować przy projektach o międzynarodowym zasięgu

  • biegle posługujesz się językiem angielskim

  • cechuje Cię samodzielność i kreatywność, potrafisz myśleć nieszablonowo

  • umiesz pracować w zespole i dotrzymujesz terminów

  • nawiązujesz trwałe i efektywne relacje z klientami

To oferujemy

  • współpracę z doświadczonymi prawnikami przy ciekawych projektach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet szkoleń