233 wyświetlenia

Radca prawny / Adwokat

Kancelaria Radców Prawnych Otawski Dziura Jędrzejewski i Troszyński Sp. p.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna dużych inwestycji infrastrukturalnych,

  • Obsługa prawna spółek z branży budowlanej i transportowej,

  • Obsługa zleceń klientów Kancelarii,

  • Sporządzanie pism, wniosków, analiz prawnych i opinii oraz projektowanie tekstów umów, a także ich opiniowanie,

  • Aktywny udział w projektach budowlanych prowadzonych przez Kancelarię,

  • Reprezentowanie podmiotów obsługiwanych przez Kancelarię przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej – na mocy udzielonego upoważnienia.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi spółek,

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze budownictwa,

  • Samodzielność i zaangażowanie oraz chęć rozwoju,

  • Dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,

  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność wykorzystywania pozyskanej wiedzy w sporządzaniu pism procesowych, opinii oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Współpracę na zasadzie umowy b2b,

  • Ciekawe wyzwania,

  • Możliwości rozwoju.