550 wyświetleń

Adwokat – Radca Prawny

Marszałek i Partnerzy – Adwokaci

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo prawne w sprawach bieżących (udzielane pisemnie lub ustnie)

  • sporządzanie opinii prawnych

  • przygotowywanie projektów umów, pism oraz projektów innych dokumentów

  • analizy projektów umów, pism oraz projektów innych dokumentów

  • uczestnictwo lub reprezentacja w negocjacjach

  • reprezentowanie w sprawach sądowych, przed organami administracji publicznej i organami innych instytucji publicznych i prywatnych

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letniego rzeczywistego doświadczenia zawodowego

  • doświadczenia w postępowaniach sądowych – umiejętności samodzielnego prowadzenia spraw

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym umiejętności sporządzania oraz tłumaczenia dokumentów prawnych (biegła znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem)

  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej oraz prawa spółek handlowych (znajomość innych dziedzin prawa, w tym przede wszystkim prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem)

  • sumienności, skrupulatności, odpowiedzialności, wysokiej kultury osobistej oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej pod presją czasu

  • kreatywności i znacznie rozwiniętych umiejętności analitycznych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego przy prowadzeniu ciekawych, pełnych wyzwań spraw oraz projektów prawnych

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania oraz posiadanych kompetencji

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w prężnie rozwijającej się kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku

  • opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

  • szkolenia oraz kursy językowe