224 wyświetlenia

Adwokat/Radca Prawny

Merski Radcy Prawni i Adwokaci Sp.k.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów sektora bankowego w zakresie postępowań cywilnych, w tym w szczególności tworzenie pism procesowych oraz reprezentowanie klientów przed sądami na terenie całego kraju.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, skrupulatność oraz komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,

  • prawo jazdy kategorii B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju,

  • doświadczenie procesowe,

  • doświadczenie w zakresie prawa cywilnego,

  • komunikatywna znajomości języka angielskiego.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość dodatkowego języka obcego (rosyjski, niemiecki, francuski),

  • doświadczenie w zakresie prawa bankowego.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w zgranym i życzliwym zespole,

  • możliwość współpracy z największymi polskimi bankami i przedsiębiorstwami oraz zagranicznymi klientami,

  • poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu dziedzin prawa będących podstawą praktyki Kancelarii (prawo bankowe, prawo cywilne i gospodarcze),

  • zdobywanie doświadczenia procesowego przy dużych sprawach sądowych,

  • okazje do publikacji artykułów o tematyce prawnej,

  • elastyczne godziny pracy,

  • codziennie smaczne śniadania i przekąski,

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego.