228 wyświetleń

Radca Prawny/Adwokat specjalizujący się w Prawie Medycznym

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku będzie brała udział w pracach Departamentu Prawa Medycznego i Obsługi Podmiotów Leczniczych Kancelarii odpowiedzialnego za świadczenie usług na rzecz Klientów, tj.:

  • świadczenia pomocy prawnej na rzecz Klientów Kancelarii z zakresu Prawa Medycznego;

  • zapewnienie merytorycznej obsługi i uczestnictwo w postępowaniach aranżowanych przez Klientów Kancelarii;

  • analizie zagadnień prawnych, sporządzaniu opinii, udzielaniu porad;

  • świadczeniu obsługi prawnej w formie dyżurów u Klientów;

  • sporządzaniu pism procesowych, umów oraz innych dokumentów;

  • identyfikowaniu, analizie i rozwiązywaniu problemów prawnych Klientów Kancelarii;

  • innych czynności związanych ze świadczoną pomocą prawną.

Nasze wymagania

  • od kandydata oczekujemy posiadania uprawnień zawodowych radcy prawnego/adwokata;

  • minimum rocznego doświadczenia w opiniowaniu umów klinicznych;

  • ugruntowanej wiedzy z zakresu Prawa Medycznego;

  • samodzielności, odpowiedzialności i profesjonalizmu w podejściu do realizowanych zadań;

  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office – szczególnie MS Word i MS Excel;

  • czynnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w zespole profesjonalistów największej kancelarii prawnej w Wielkopolsce;

  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach i konferencjach oraz możliwość publikacji w prasie branżowej i codziennej;

  • samodzielne prowadzenie spraw;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • atrakcyjne warunki współpracy