556 wyświetleń

Aplikant radcowski / Aplikant adwokacki

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie spraw klientów Kancelarii,

  • przygotowywanie strategii procesowych,

  • zastępstwo procesowe na rozprawach,

  • kontakt z klientami Kancelarii, w tym uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach (reprezentowanie interesów klientów Kancelarii),

  • sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych, umów etc.,

  • bieżące wsparcie pracy pozostałych pracowników Kancelarii.

Nasze wymagania

  • status aplikanta radcowskiego albo adwokackiego,

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów gospodarczych,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,

  • doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego będzie dodatkowym atutem,

  • sumienność,

  • samodzielność,

  • punktualność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zdobytego doświadczenia,

  • zatrudnienie w oparciu o preferowany przez kandydata stosunek prawny, w tym także umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia procesowego,

  • możliwość rozwoju w różnych dziedzinach prawa – szeroki wachlarz prowadzonych spraw,

  • możliwość objęcia patronatem,

  • prywatną opiekę medyczną.