240 wyświetleń

Adwokat – Radca prawny

JAŚKIEWICZ, PAPIERSKA KANCELARIA ADWOKACKA s.c.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie oraz analiza i opiniowanie projektów umów

  • dokonywanie analiz prawnych

  • przygotowywanie opinii i informacji prawnych oraz pism procesowych

  • przygotowywanie strategii na potrzeby postępowań sądowych

  • reprezentacja klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami państwowymi

Nasze wymagania

  • uprawnienia adwokata/radcy prawnego

  • doświadczenie w pracy na stanowisku niezależnego prawnika

  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego (dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu prawa bankowego, w szczególności z zakresu kredytów walutowych)

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego)

  • samodzielność

  • staranność i zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne warunki współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności

  • przyjazna atmosfera pracy

  • możliwość pracy w młodym i ambitnym zespole