224 wyświetlenia

Adwokat / Radca Prawny do obsługi sporów

KKLW WIERZBICKI I WSPÓLNICY sp.k.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

Zespół Kancelarii KKLW zajmujący się obsługą sporów sądowych oraz upadłością i restrukturyzacją szuka doświadczonego adwokata/radcy prawnego. Nasza Kancelaria to zespół ponad 50 osób, w tym 30 prawników na co dzień zajmujących się kwestiami sporów: praktycznie dla wszystkich branż i w bardzo zróżnicowanych obszarach. Dlatego szukamy osób otwartych na zdobywanie wiedzy, poszukiwanie nowych rozwiązań, jak też adresowanie potrzeb naszych klientów w nie zawsze oczywistych kwestiach.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-6 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu sporów sądowych, doskonałej znajomości etykiety sądowej oraz realiów związanych z prowadzeniem sprawy w sądzie,

  • znajomość prawa procesowego oraz postępowania cywilnego, w tym doświadczenie w postępowaniach karnych lub administracyjnych,

  • wysokie umiejętności organizacyjne, systematyczność oraz zdolności analityczne,

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracą innych prawników,

  • mile widziane doświadczenie w reprezentowaniu firm w postępowaniach sądowych (np.: w ramach wewnętrznego działu prawnego lub w kancelarii),

  • zaangażowanie w prowadzone projekty, motywacja do jak najlepszego prowadzenia spraw Klientów i szukania rozwiązań prowadzących do ich pomyślnego rozwiązania.

  • umiejętność budowania i utrzymywania bieżących relacji z Klientami,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o stałej współpracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • premie uznaniowe za realizację wyznaczonych zadań i celów,

  • elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • oraz zgrany ZESPÓŁ, otwarty na współpracę i dzielenie się wiedzą.