207 wyświetleń

Adwokat / Radca prawny – prawo handlowe

Russell Bedford Poland

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w projekty z zakresu prawa handlowego, w szczególności połączenia, podziały, przekształcenia i inne; projekty restrukturyzacyjne z aspektami prawa podatkowego, doradztwo transakcyjne, w tym procesy due diligence, jak również w projekty związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, tworzeniem i opiniowaniem umów, stworzeniem najlepszego rozwiązania biznesowego dla Klienta, postępowaniami sądowymi.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie stosowania przepisów prawa handlowego oraz procedury cywilnej;

  • bardzo dobra znajomość prawa gospodarczego, a w szczególności prawa spółek oraz prawa cywilnego;

  • doświadczenie w doradztwie na gruncie prawa handlowego, a także w procesach transakcyjnych i badaniach due diligence;

  • chęć rozwoju zawodowego w zakresie prawa gospodarczego, w tym prawa spółek z uwzględnieniem aspektów transformacyjnych (podziały, połączenia, przekształcenia, wydzielenia ZCPowe), a także doradztwa transakcyjnego;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność, samodzielność;

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • formę współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą;

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności Kandydata;

  • pracę nad ciekawymi projektami;

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji;

  • pakiet medyczny oraz Multisport

O firmie

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka komandytowa

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych.

W związku z dalszym rozwojem Kancelarii do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy obecnie