237 wyświetleń

Aplikant Adwokacki – Radcowski

KHG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii

  • przygotowywanie i opiniowanie umów

  • przygotowywanie opinii prawnych

  • sporządzanie pozwów, projektów pism procesowych, środków zaskarżenia we wszystkich rodzajach spraw

  • bieżący nadzór nad przebiegiem postępowania sądowego

  • udział w rozprawach sądowych

  • przygotowywanie pism i reprezentowanie Klientów w postępowaniach administracyjnych

  • przygotowywanie projektów i opiniowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i prawa karnego

  • rozpoczęta aplikacja / pozytywny wynik z egzaminu na aplikację

  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w zgranym i pomocnym zespole

  • finansowane posiłki, nauka języka angielskiego, multisport.