463 wyświetlenia

Aplikant radcowski – Aplikant adwokacki

SOBOTA JACHIRA KANCELARIA PRAWNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Kancelarii w prowadzonych sprawach cywilnych (m.in. kredytów waloryzowanych kursem walut obcych), rodzinnych, gospodarczych, karnych, a także w sprawach dotyczących obsługi prawnej przedsiębiorców,

  • Sporządzanie pism na etapie przedsądowym, m.in. reklamacji, wniosków, umów, opinii prawnych etc.

  • Sporządzanie pism procesowych, m.in. pozwów, odpowiedzi na pozew, replik etc.

  • Udział w spotkaniach z klientami,

  • Reprezentacja klientów na rozprawach (zdalnych oraz na terenie województwa dolnośląskiego).

Nasze wymagania

  • Aplikant adwokacki lub radcowski,

  • Znajomość przepisów i aktualnego orzecznictwa dotyczącego prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz programów prawniczych,

  • Terminowość wykonywanych zadań,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista.

  • Oczekujemy współpracy na wyłączność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole pod nadzorem doświadczonych adwokatów i radców prawnych,

  • Rozwój zawodowy,

  • Pracę w Kancelarii o ogólnopolskim zasięgu – jednej z wiodących w kraju w zakresie kredytów waloryzowanych kursem CHF,

  • Możliwość skorzystania z samochodu służbowego celem dojazdu na rozprawę lub spotkanie z klientem,

  • Możliwość objęcia patronatem.