213 wyświetleń

Radca prawny / Adwokat w Dziale Prawnym (klient biznesowy)

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna Klientów biznesowych (branża produkcyjna, budowlana, konsultingowa, badawcza, handlowa – w tym e-commerce)·

  • identyfikowanie ryzyk prawnych w zakresie prowadzonej przez Klientów działalności gospodarczej oraz wdrażanie rozwiązań prawnych mających na celu ich minimalizowanie

  • przygotowywanie lub opiniowanie draftów umów i udział w ich negocjowaniu

  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych

  • nadzór merytoryczny nad prawidłowością czynności wykonywanych przez aplikantów

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców

  • bardzo dobra znajomość prawa zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia dokumentów systemowych (OWU itp.)

  • umiejętność rozumienia celów biznesowych Klienta

  • gotowość do stałego rozwoju zawodowego

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami

  • inicjatywa w zakresie powierzanych zadań oraz umiejętność samodzielnej pracy

  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

  • dogłębne podejście do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych

  • dokładność, punktualność, zdolność bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywność

Mile widziane

  • praktyczna znajomość tematyki zamówień publicznych

To oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną

  • dobre i elastyczne warunki zatrudnienia

  • ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole

  • współpracę na zasadzie B2B

  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju dzięki współpracy z doświadczonymi prawnikami